לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  חשיבותו של תהליך ליטוש מדרגות

  מדרגות הן כרטיס הביקור של כל מבנה – בין אם מדובר בבניין מגורים או שמא מדובר בגרם המדרגות עליו אתם צועדים בדרך לעבודה. בהתאם, כדי להעניק להן מראה אחיד, מכובד ובוהק, מומלץ להיעזר בליטוש מדרגות. אמנם תהליך עבודה זה איננו זול, אך ההשקעה תחזיר את עצמה – ובענק. אם גם אתם מעוניינים בשדרוג זה – יאיר כהן ישמח לסייע לכם בכך.

  שירותי ליטוש מדרגות מחזירים את הברק

  בין אם מדובר במניעת התפוררותן של המדרגות ובין אם מדובר בחידוש חדר מדרגות ישן – שירותי ליטוש יחזירו להן את הניצוץ שאבד. אמנם משימת הליטוש נשמעת כמו משימה מסובכת, אך למעשה היא פשוטה ואיננה ארוכה כלל וכלל. עם זאת, אין זה אומר שביכולתכם לבצע את תהליך הליטוש לבד וללא עזרה. במילים אחרות, ובין אם מדובר במדרגות עשויות בטון, אבן או שיש – חשוב לפנות לאנשי מקצוע אמינים ומיומנים לצורך ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.

  שלבי תהליך הליטוש

  חברת יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש מבצעת ליטוש מדרגות בשיטה הרטובה על ידי שימוש בדיסק מים ודסקיות יהלום ללא אבק.

  תהליך הליטוש כולל את השלבים הם:

  1. ביצוע גריסה ראשונית של המדרגות.
  2. ביצוע ניקיון יסודי של המדרגות.
  3. סגירת חורים ופגמים בדבק שיש מותאם גוון (גיוון סופי מתבצע במקום להתאמת צבעים מירבית).
  4. ליטוש המדרגות על ידי דיסק מים ודסקיות יהלום בדרגות שונות עד לקבלת רמת הברק הרצויה.
  5. ביצוע פוליש סופי וסילר מונע החלקה למדרגות.
  6. סגירת חיבורי רום, שלח ופנל ברובה מותאמת גוון.

  התוצאה: מדרגות חדשות לחלוטין ללא חורים ופגמים.

  ללטש מדרגות – לתוצאות נהדרות

  חדר המדרגות בבניין שלכם מלוכלך וזקוק לחידוש? צוות העובדים של חברת יאיר כהן – ליטושי אבן ופוליש ישמח לסייע לכם בהברקתן של המדרגות, כאשר שביעות רצונכם המלאה מובטחת כתנאי לתשלום. נשמח לעמוד לשירותכם.

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   JS: