לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  כל היתרונות של ציפוי אפוקסי לבטון

  בטון הוא חומר חזק ועמיד מאוד ובעל יכולת ספיגה מצוינת ולכן הוא משמש לריצוף אזורים מאתגרים כמו אולמות ייצור במפעלים בתחום המזון, המשקאות, התרופות ועוד אשר בהם יש גם שימוש בחומרים חזקים, מוסכים, חניונים, הן באזורים חיצוניים והן פנימיים. עם זאת, דווקא בגלל יכולת הספיגה המוגברת, הבטון נשחק עם הזמן, מתגלים בו שריטות וסדקים ויש להגן עליו. ציפוי אפוקסי לבטון נותן לו את שכבת המגן הנדרשת. הוא עמיד בפני עומסים שונים כמו משקל, חומרים חזקים, חום וקרני שמש ישירות, רטיבות ועוד, לכן יישומו הוא חלק בלתי נפרד מהתקנת ריצוף הבטון ושימורו. יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש היא חברה העוסקת מעל עשרים שנה בתחום החיפוי, איטום ושימור משטחים, כולל משטחי בטון.

  כל היתרונות של ציפוי אפוקסי לבטון

  הוא בעל יתרונות רבים ולכן היום כל משטח בטון עובר תהליך של ציפוי בחומר אפוקסי. כאמור, החומר עמיד מאוד ומגן בפני שחיקת הרצפה על ידי רכבים ומכונות שנעים עליה, כימיקלים חזקים שפוגעים בבטון ושוחקים אותו, שמנים ודלק בהם משתמשים בתעשיה וברכבים. תהליך הציפוי הוא קל ומהיר יחסית בגלל תכונתויו להתפרש על פני השטח באופן שווה באופן טבעי כך שהעבודה היא פשוטה יחסית, הדבר קורה כמעט מעצמו. ציפוי אפוקסי קל מאוד לנקות והוא אינו ניזוק מחומרי ניקוי. הוא יעיל גם מבחינה אסתטית: מגיע בצבעים שונים כך שנוח מאוד לשימוש בחניונים בהם נדרש סימון והגימור יכול להיות מט, מבריק או חצי מבריק לבחירה. קשיחות המשטח ועמידותו משפרת גם את הבטיחות במקום ונוסף על כל אלה – הציפוי נחשב ידידותי יותר לסביבה. מה עוד צריך?…

  ציפי אפוקסי לבטון- רק עם חברה מקצועית

  בין אם רוצים לצפות משטח בטון בשטח מסחרי, תעשייתי, בחניון או אפילו בחצר הבית, יש לעשות זאת עם חברה מקצועית. חשוב שהחומר בו תשתמש החברה אכן יתאים לבטון ויהיה חומר אפוקסי אמיתי ואיכותי. למרות שיישום החומר קל יחסית בגלל ההתפלסות שלו, עדיין צריך יד מקצועית ומיומנת כדי לעשות עבודה מעולה. צוות העבודה המקצועי בחברת יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש יודע היטב לבצע עבודה מעולה מסוג זה.

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   JS: