לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  כמה עולה ללטש מרצפות?

  הקדמה

  שמתם לב שהרצפה בחדר המדרגות  או המדרגות עצמן כבר לא מה שהיו פעם? המרצפות בבית נראות עייפות למרות שאתם מנקים בלי סוף? אל תמהרו לעשות שיפוץ כולל ולהחליף את הריצוף. עבודת ליטוש תיתן להן את המראה החדש. גם אם מדובר על השקעה מסוימת, ליטוש מרצפות מחיר יהיה נמוך יותר מהחלפה כוללת של האריחים. העבודה שווה את ההשקעה כי ניתן להתאים את עבודת הליטוש לצורך. ישנן עוצמות שונות בהן עובדת מכונת הליטוש בהתאם למצב המרצפות וגם המחיר משתנה בהתאם. יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש היא חברה ותיקה בתחום המבצעת עבודות ליטוש ופוליש במקצועיות ויעילות.

  איך נקבע המחיר?

  כאשר אתם פונים לחברה לביצוע עבודת ליטוש, זאת לאחר שעשיתם את כל הבדיקות שזו חברה מקצועית שכדאי לעבוד איתה, כדאי לבקש הצעה מסודרת. על החברה לציין לא רק את המחיר עצמו אלא גם לפי מה נקבע. המחיר נקבע בין היתר לפי סוג הריצוף. ישנו ריצוף שקל יותר ללטש וישנו כזה הדורש מאמץ רב יותר או תשומת לב רבה יותר. ליטוש ניתן לבצע לכל סוגי המרצפות כמעט: אבן, טרצו (בלטות מנוקדות של פעם), שיש, גרניט פורצלן וגם בטון, בתנאי שזה לא בטון מצויר. ליטוש בטון למשל הוא מורכב יותר ולכן מחירו יהיה גבוה יותר. המחיר נקבע גם לפי מצב המרצפות. עבודת ליטוש קל ופוליש שתתבצע כשהרצפה במצב טוב יחסית ורק דורשת חידוש וריענון יהיה נמוך לעומת ליטוש מסיבי יותר הכולל גם תיקון פגמים וסדקים.

  לא רק המחיר קובע

  לרוב כאשר אנשים מחפשים ליטוש מרצפות הם ירשמו בגוגל קודם כל את הביטוי, אבל חשוב לדעת שלא רק המחיר קובע. כמובן שישנו טווח שמעבר לו יהיה מדובר על מחיר מוגזם ואת החברה שדורשת אותו כדאי להוריד מהרשימה, אך מצד שני לא ללכת על מחיר שהוא נמוך מדי. חברה מקצועית ומנוסה תיתן לרוב מחיר הוגן גם מתוך הידע והניסיון מה כוללת העבודה ומהן ההוצאות. עבודה עם חברה מקצועית, גם אם היא תגבה יותר מחאפר שרק מחפש לעשות כסף קל, תהיה משתלמת לטווח ארוך בגלל איכות העבודה. יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש תציע מחיר הוגן שמגיע תמורת עבודת ליטוש מקצועית ומדויקת המותאמת בדיוק לסוג הריצוף ומצב האריחים.

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   JS: