לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  היתרונות של סילר לקירות

  לרוב אנו תופסים את קירות הבית כחזקים, כמגנים עלינו והם נותנים לנו ביטחון. אכן קיר עשוי חומר חזק שלא ניתן לשבור בקלות או לחדור דרכו אל תוך הבית. עדיין, גם קירות אינם בלתי חדירים לחלוטין. גם הקירות, כמו כל חומר אחר, לעשויים חלקיקים עם רווחים ביניהם (כשמידת הצפיפות תלויה בחומר ממנו עשוי הקיר) ודרך הרווחים חודרים חומרים שונים בין אם זה לכלוך ואבק, רטיבות, קרני שמש ועוד. מריחת סילר לקירות מספקת לקיר שכבת הגנה ואיטום כך שהוא יהיה עמיד וישמור על מראה נקי וחלק לאורך זמן. יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש היא חברה מקצועית וותיקה בתחום ומבצעת מריחת סילר כחלק מטויפול כולל לקיר או כשירות בפני עצמו.

  היתרונות של סילר לקירות

  כאמור, גם אם קירות נתפסים אצלנו כקשיחים וחזקים מאוד, הם נתונים לסוגים שונים  של השפעות חיצוניות ופנימיות. רטיבות למשל שיכולה לחדור מלחות ומגשם תחליש עם הזמן את מבנה הקיר והתפוררות. הוא ישמור על השפעות חיצוניות אלה. לא רק קירות חיצוניים נתונים להשפעה אלא גם קירות פנימיים. לכלוך, אבק וגם צבעים של הילדים שרצו לבטא את כישרון הציור שלהם על הקיר משפיעים על חוזק הקיר ועל המראה שלו. כך גם חומרים שנשתמש בהם במטבח כמו שמן. גם אם אלה רק אדים הם יספגו בהדרגה בקיר. סילר לקירות מזכיר לכה שמורחים על רהיטים ומספקת להם הגנה. מלבד הגנה לסילר יכול להיות אפקט נוסף כמו חיזוק הגוון המקורי, הענקת ברק וישנם גם סילרים המונעים החלקה אך הם פחות רלוונטיים כאן אלא אם החלטתם לטפס על קירות…

  סילר כחלק מעבודת חידוש כוללת לקיר

  בין אם אלה קירות חיצוניים או פנימיים, אם הגעתם לשלב בו החלטתם למרוח סילר כנראה שמצב הקיר אינו מדהים. יתכן שבמקום מריחת סילר בלבד עדיף לבצע טיפול מקיף יותר הכולל גם ליטוש בעוצמה המתאימה (עם קירות שחוקים יותר יתבצע גם ליטוש גס עד להגעה למצב חלק), צביעה ושפכטל וגם מריחת סילר כפעולה אחרונה שתשמר את תוצאות העבודה. הקיר נראה לכם שחוק? יש בו סימני נפיחות ורטיבות? הצוות המקצועי של יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש יספק טיפול מקיף בהתאם לצורך שגם ישמר לאורך זמן.

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   JS: