לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  חידוש מדרגות – יתרונות רבים

  מדרגות הן חלק אינטגרלי בכל בניין מגורים או עסקים. בין אם אתם עולים מקומת הקרקע לשכנים מעליכם או שמא יורדים מפלס בתוך הווילה שלכם, חשוב לשמור על המראה של המדרגות ועל תקינותן. בשל שימוש רב זה, חידוש מדרגות הנה פעולה חשובה. בהתאם לכך, מומלץ להיעזר בשירותיו של יאיר כהן – ולרענן את חדר המדרגות שלכם.

  שיפור חזות המדרגות שלכם

  חדר המדרגות בבניין שלכם נשחק? אין ספק שמדרגות, בין אם הן משרתות את דיירי הבניין ובין אם הם מיועדות לחיבור בין מפלס אחד לשני בתוך בית, הן כלי פונקציונלי ונפוץ ביותר. בהתאם לכך, השחיקה שלהן לאורך זמן היא רבה. כלומר, הליכה מרובה עליהן ואף העברת חפצים בין קומה לקומה יכולים, בהחלט, להביא לכדי שחיקה.

  חידוש מדרגות הנה זולה בהרבה מכל החלפה או ציפוי בחומר אחר. בנוסף, אין הדבר כרוך בעבודת שיפוץ כבדה, לכלוך והשבתת המקום.

  חידוש המדרגות מתבצע למעשה ע"י ליטוש לפי השלבים הבאים:

  1. ביצוע גריסה ראשונית של המדרגות.
  2. ביצוע ניקיון יסודי של המדרגות.
  3. סגירת חורים ופגמים בדבק שיש מותאם גוון (גיוון סופי מתבצע במקום להתאמת צבעים מירבית).
  4. ליטוש המדרגות על ידי דיסק מים ודסקיות יהלום בדרגות שונות עד לקבלת רמת הברק הרצויה.
  5. ביצוע פוליש סופי וסילר מונע החלקה למדרגות.
  6. סגירת חיבורי רום, שלח ופנל ברובה מותאמת גוון.

  התוצאה: מדרגות חדשות לחלוטין ללא חורים ופגמים.

  צעד אחר צעד – לרענן כל מדרגה ומדרגה

  תהליך חידוש המדרגות יוביל לא רק למדרגות נוחות יותר, אלא גם לחזות נאה בהרבה. בבואכם לחפש אחר חברה מקצועית ומנוסה, הנכם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ עם יאיר כהן, בעל חברת ליטושי אבן ופוליש: חברה זו, הקיימת מאז שנת 2000, מומחית בסוגי הפוליש והחידוש השונים – ותבצע אותן ברמה הגבוהה ביותר, בהתחייבות.

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות

   JS: