לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  חשיבותו של סילר לשיש

  בין אם אנו חותכים עליו סלט או מעצבים אתו את חדר האמבט, השיש הפך לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. עם זאת, מרבית האנשים אינם דואגים לתחזק אותו כראוי. במקרים כאלו, סילר לשיש נועד כדי לתקן ולאטום את הסדקים שנוצרו לאורך הזמן ובשל שימוש רב. אם נוצרו חריצים במשטח השיש שלכם, צרו קשר עם חברת ליטושי אבן ופוליש בבעלותו של יאיר כהן.

  חשיבותו של סילר לשיש

  אחד ההיבטים החשובים ביותר בעיצובו של כל נכס הוא בחירת האריחים; אריחים שיעצבו כל משטח ומשטח בבית או במשרד שלכם. אחד מסוגי האריחים הנפוצים ביותר הינו השיש: בין אם מדובר בריצוף המטבח או חדר האמבט – אריחי שיש יעניקו, ללא ספק, מראה ייחודי ואסתטי. עם זאת, ולאורך השנים, אריחים אלו נוטים להישחק: בין אם בשל רטיבות, כתמים שונים, או שחיקה בשל שימוש רב במשטחי השיש – המראה שנוצר עקב נזקים אלו פוגם במראה הכללי של הנכס.

  למרות נזקים אלו, אין זה אומר שלא ניתן לתקן אותם, להיפך. את איטום הנזקים שנוצרו במשטחי השיש ניתן לבצע באמצעות סילר לשיש. למה הכוונה? סילר הינו חומר איטום נוזלי ושקוף, בזכותו ניתן להגן על סוגי משטחים שונים, כדוגמת בטון, אבן ושיש. לאחר שחומר זה נספג בחריצים או בסדקים השונים, הוא מעניק למשטח מראה אחיד ואסתטי, כמו גם מגן עליו מפני כתמים או סימני שחיקה.

  כאשר מדובר בסילר לשיש, תהליך האיטום אמנם נשמע מסובך, אך בפועל הוא פשוט למדי. ראשית, ולפני תחילת האיטום, חשוב לנקות היטב את משטח השיש בקפדנות: בין אם מופיעים עליו כתמי שמן או לכלוך אחר, מומלץ לוודא ששלל הכתמים הוסרו. לאחר ניקוי וייבוש הכתמים, ניתן יהיה להחדיר את הסילר לתוך החיצים שנוצרו. בין אם בחרתם בסילר בעל גוון כהה או ללא גוון כלל, חשוב להשתמש בו כראוי – עד לתוצאה אחידה ויפה.

  להעניק את הטאץ' המושלם

  שיפצתם לאחרונה את המטבח ומעוניינים להעניק לו את להעניק את הגימור המתאים? נוצרו חריצים במשטחי השיש ותרצו לאטום אותם? צוות העובדים של יאיר כהן, בעל החברה ליטושי אבן ושיש, יסייעו לכם בכך: בין אם מדובר בעבודות ליטוש בטון, שיש , איטום או פוליש, צוות העובדים משתמש בחומרים האיכותיים ביותר, היות וחברה זו הנציגה הבלעדית בארץ של COOLER&KLEEVER הספרדית.

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות

   JS: