לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  כל היתרונות של ציפוי אפוקסי למדרגות

  חדר מדרגות בבניין, חברה או מוסד ציבורי הוא אזור פחות מושקע, במיוחד במבנים שבהם יש מעלית והמדרגות משמשות בעיקר לשעת חירום ומילוט. עם זאת, חשוב לשמור גם על אזור המדרגות במצב טוב, גם למטרת מילוט מהיר ונוח בשעת חירום וגם למען אלה שמעדיפים לעלות ברגל. הציפוי ישמור עליהן במצב טוב ומראה חדש לאורך זמן. הוא ימנע שחיקה והיווצרות סדקים, הצטברות רטיבות או מראה מוכתם. ציפוי אפוקסי למדרגות צריך להתבצע בצורה הנכונה ועם החומרים המתאימים ולכן כדאי לפנות לחברה המתמחה בתחום כמו חברת יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש העוסקת בתחום האיטום והחיפוי מעל עשרים שנה.

  כל היתרונות של ציפוי אפוקסי למדרגות

  אם במשטח ישר נוח יותר להתגבר על סדקים שנוצרים עם הזמן, פגמים או חוסר אחידות, עם מדרגות הדבר בעייתי יותר. טיפוס או ירידה במדרגות דורשים שיווי משקל גדול יותר (חשבו כמה זמן לוקח עד שנותנים לילד קטן לרדת במדרגות לבד…) ולכן משטח אחיד ללא בליטות או שקעים יביא לעליה או ירידה בטיחותיים יותר. הוא יענה בדיוק על הצורך הזה. מעבר לכך, בנוסף הוא גם יתן מראה אסתטי יותר. גם אם המדרגות אינן בשימוש רב, הן עדיין חלק מהמבנה ויש חשיבות גם למראה שלהן. אם זהו קניון מפואר עם מדרגות אחוריות מוזנחות, הדבר צורם. הציפוי מגיע בצבעים שונים ובגימור מט, מבריק או חצי מבריק לבחירתכם. את הציפוי נוח ליישם, התהליך אינו יקר או מורכב מדי והמדרגות נשמרות במצב טוב לאורך זמן.

  לבצע את העבודה עם חברה מקצועית

  גם אם מריחת הציפוי אינה מורכבת מאוד, פנו לחברה מקצועית שתעשה את העבודה עם החומרים הטובים ביותר ובשיטת עבודה מתאימה. יתכן גם שמריחת ציפוי אפוקסי למדרגות לא מספיקה כדי ליצור את המראה החדש ולשפר את הבטיחות. אם אלה מדרגות ישנות ושחוקות עם סדקים ושברים קטנים כדאי לתת להן טיפול מקיף יותר של ליטוש שייצור שכבה אחידה וגם פוליש לניקוי יסודי שלהן והענקת מראה מבריק ורק לאחר אלה לצפות גם בחומר אפוקסי. כך לא רק תשמרו על המדרגות מפני נזק נוסף אלא תשפרו את מצבן באופן משמעותי. רוצים להגן על המדרגות או לתת להן מראה מחודש? צוות העבודה המקצועי של יאיר כהן עומד לשירותכם.

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   JS: