לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  כל היתרונות של ציפוי אפוקסי

  ציפוי אפוקסי

  רצפה על סוגיה השונים עשויה חומרים שעם הזמן נשחקים, מוכתמים, מאבדים מן הברק ונחלשים. ניתן לראות זאת ברצפת הבית אך יותר מכך במקומות בהם ישנה תנועה ותזוזה של מכונות כבדות ורכבים. ציפוי אפוקסי נותן מענה לשחיקה במקומות כמו במפעלי תעשיה, חניונים, מוסכים ועוד. החומר עמיד מאוד ונותן שכבת מגן חזקה לרצפה או למשטח. עמידות הציפוי היא בפני כוחות שונים כמו קורוזיה (החלדה), חום, משקל וגם בידוד חשמלי. כך הריצוף נשמר למשך שנים במצב מעולה ומראה כמו חדש. יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש היא חברה ותיקה בתחום אשר מבצעת גם ציפוי אפוקסי בצורה מקצועית ויסודית.

  כל היתרונות של ציפוי אפוקסי

  כאמור, הוא נותן מענה מעולה במשטחים הנתונים לעומסים רבים, תנועה או שיש בהם גם חומרים חזקים שעלולים לגרום לבלאי ושחיקה ברצפה כמו שומנים, דלקים ועוד. הציפוי יכול להגיע בצבעים שונים וכך גם להוות חלק מעיצוב המקום ולא רק שכבת מגן. ניתן לבחור בין ציפוי מט, מבריק או חצי מבריק. היום יש גם נוסחה חדשה שיצרה ציפוי ללא ריח כלל, כך שהוא אינו מורגש ורק התוצאות נראות היטב בשטח. היום בכל קניון ומבנה מסחרי, חניונים, מבנים תעשייתיים, חברות ומשרדים הומי אדם הרצפה מצופה בציפוי כזה השומר עליה היטב. כיוון שהחומר חזק ועמיד ואינו נתון להשפעות חיצוניות כמעט בכלל, גם נוח וקל מאוד לנקות את הרצפה ואין צורך בחומרים מיוחדים.

  פרויקטים מהסוג הזה עושים עם חברה מקצועית

  כדי שתוצאות מריחת הציפוי יהיו בהתאם לפוטנציאל הגבוה משל החומר, כדאי לבצע את הפעולה עם חברה מקצועית. לא חסרים חאפרים בתחום שישתמשו בחומרים שאינם איכותיים, ידלגו על שלבים בדרך ויביאו לאפקטיביות ועמידות נמוכה כך תצטרכו לחזור על הפעולה שוב לאחר זמן קצר. יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש היא חברה המתמחה בכל הקשור לאיטום, חיפוי ושימור סוגים שונים של  משטחים: אבן, בטון, שיש ועוד

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   JS: