לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ליטוש אבן

  יאיר כהן – הפתרון לאבן סדוקה

  אם אתם מחפשים חברה המבצעת ליטושי אבן מקצועיים, יאיר כהן היא החברה עבורכם. אצל יאיר כהן מבצע הצוות המקצועי ליטושים ופוליש לכל סוגי האבן. עבודת הליטוש מתבצעת באופן שיטתי ומסודר, תוך שימוש במכונת ליטוש משוכללת ובדיסקיות יהלום לצורך האחדת משטח האבן. לאחר מכן יכול הלקוח לבחור אם לצפות את האבן בחומר ההגנה סילר, או להעניק לאבן מראה בוהק באמצעות פוליש קריסטל. בנוסף לכך, החברה היא הנציגה בארץ של חברת COOLER&KLEEVER הספרדית המספקת ציוד וחומרים לליטוש.

  בין אם מדובר בשדרוג המראה של בית ישן או שמא עיצובו של עסק חדש – הרצפה היא, ללא ספק, מרכיב משמעותי בחללים אלו. ליטוש אבן, בהתאם לכך, הוא הפתרון היעיל ביותר עבור נכסים שונים הזקוקים למראה חלק, נעים ועדכני. אם גם אתם מחפשים אחר פתרון שיעניק טאץ' מיוחד למקום בו אתם עובדים או לדירתכם – שירותי הפוליש והליטוש של יאיר כהן יסייעו לכם בכך.

  הליטוש מתבצע בסדר הפעולות הבא:

  1. פתיחת הפוגות (החריצים שבין האריחים) על ידי דיסק.
  2. ניקוי הפוגות על ידי שאיבה.
  3. גיוון דבק שיש במקום עד להתאמה מקסימלית לגוון הריצוף.
  4. מילוי הפוגות בדבק שיש.
  5. ליטוש המשטח ע"י מכונת ליטוש ויהלומים בדרגות שונות, עד לקבלת רמת הברק הרצויה (מט, מט משי, מבריק).
  6. ביצוע ליטוש הפינות על ידי דיסק.
  7. ביצוע רובה מותאמת גוון בין הפנלים ובין הפנל לרצפה.
  8. לאחר כשבועיים ייבוש, יש לבצע פוליש קריסטל וסילר לאיטום המשטח ולמניעת הכתמה.

  לאחר פעולת הליטוש, המשטח נראה אחיד, ישר, ללא חיבורים וללא הפרשי גבהים בין האריחים.

  פעולת הליטוש ניתנת לביצוע על כל סוגי האבן השיש והריצוף. בנוסף, חשוב לציין כי גם מדרגות ומשטחים ממוזאיקה ניתן ללטש ולהגיע לרמות גימור כשל אבן או שיש.

  ישנם יתרונות רבים לפעולת ליטוש האבן: ראשית, היא מחדשת את המשטח לעוד שנים רבות. בנוסף, מדובר בפעולה הנחשבת לפתרון הזול ביותר; פתרון היוצר משטח חדש (וזאת בהשוואה להחלפה או הדבקת קרמיקה, פורצלן וכו').

  חשוב להדגיש כי פעולה זו מתאימה ליישום על משטחי אבן טבעית, שיש, בלטות רגילות ובטון. במקביל, פעולה זו איננה מתאימה ליישום על משטחי קרמיקה או פורצלן.

  מראה קלאסי – לכל משרד ובית

  ליטוש האבן הינו שירות שמיועד לסוגים שונים של נכסים: בין אם מדובר בבית שלכם, הלובי של בנייני משרדים ואפילו מקומות בילוי – על מקומות אלו לשדר אווירה נינוחה ונעימה. כדי להעניק לעסקים אלו ואחרים את המראה הרצוי, אתם מוזמנים ליצור קשר עם יאיר כהן, בעל חברת ליטושי אבן ופוליש – חברה וותיקה המתמחה בעבודות ליטוש מקצועיות. נשמח לעמוד לשירותכם לייעוץ טלפוני, תאום פגישה במקום או הצעת מחיר במקום, ללא התחייבות מצדכם.

   

   

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   מידע נוסף בנושא

   ליטוש אבן הינה פעולת עיבוד אבן שיש ובלטות והפיכתם למשטח אחיד ויפה

   ליטוש אבן מתבצע ע"י חירוץ המישקים (הפוגות) שבין האריחים ע"י דיסקית יהלום, גיוון דבק שיש לגוון הריצוף ומילוי המישקים בדבק, יישור המשטח ע"י מכונת ליטוש ויהלומים.

   לאחר שהמשטח ישר מתחילים בפעולת עיבוד המשטח עד לרמת הברק הרצויה, עיבוד זה נעשה אף הוא ע"י מכונת ליטוש אבן והחלפה של יהלומים עדינים יותר ויותר בכל שלב.

   לאחר ביצוע כל השלבים של ליטוש האבן יש לבצע סילר לצורך איטום ושמירה על המשטח.

   קיימים שלושה סוגי גימור של ליטוש אבן: מט , מט משי(חצי מבריק) ומבריק. באם רוצים את ליטוש האבן בגימור מט או מט משי מספיק בביצוע סילר בלבד ואם רוצים ליטוש אבן בגימור מבריק יש לבצע גם פוליש קריסטל בנוסף לסילר. לאחר פעולת ליטוש האבן מתקבל משטח אחיד ויפה ללא חיבורים וללא הפרשי גובה.

   האבן משמשת אותנו לבנייה. מטבח השיש או האריחים המעטרים את חדר האמבטיה עשויים מאבן. ככל שעוברות השנים מאבדת האבן מהברק שלה, ונוטה לדהות ולהיסדק. כדי להחזיר לאבן את המראה המקורי מבצעים ליטוש אבן. הליטוש נעשה על ידי חברת פוליש מקצועית, תוך שימוש בציוד משוכלל כמו מכונת ליטוש או יישור משטח האבן באמצעות דיסקיות יהלום. מטרת הליטוש בסופו של דבר היא קבלת משטח אחיד שבו לא נראים חיבורי ריצוף או שאריות דבק.

   היכן כדאי לבצע ליטוש אבן?

   ליטושי אבן מומלצים לכל מי שיש לו ריצוף אבן בבית או בכל מוסד ציבורי אחר. אלה כמה דוגמאות:

   • הבית הפרטי – הבית מעניק לנו תחושת נוחות וביטחון, אך כאשר אנו נכנסים למטבח שבו יש שיש סדוק או כשריצוף האמבט דהה, כדאי לבצע ליטוש אבן. במהלך הליטוש ניתן לתקן נזקים וליישר סדקים שנגרמו לאבן, סדקים אשר עלולים לפגוע בדיירי הבית. כמו כן, הליטוש נועד להחזיר לעיצוב הבית את המראה היוקרתי תוך השגת שיש מבריק.
   • קליניקה פרטיות – חדרי ההמתנה בקליניקות פרטיות מיועדים לא רק להנעים את זמנם של המטופלים המחכים בסבלנות לתורם, אלא גם להפנות את תשומת לבם למראה המטופח של הקליניקה, כדי שיוכלו לספר זאת לחבריהם ולמשוך אל בעלי הקליניקה יותר לקוחות. ניתן להשיג תוצאה טובה יותר באמצעות ליטוש הריצוף המעטר את הקליניקה והבהקתו.
   • ברים – שולחן השיש של הבר משמש רבות את הלקוחות ואת הברמן. על שולחן זה מוצבים מדי יום מאות כוסות שתייה ומאכלים. משום כך, חשוב לשמור על מראה בוהק ואחיד של השולחן באופן תמידי, ולבצע ליטוש אבן כאשר השולחן מאבד מהברק שלו או נסדק.

   ליטוש אבן טבעית

   עבודת ליטוש אבן הינה עבודה משמעותית ביותר; משימת שיפוץ ושדרוג הדורשת הבנה מעמיקה של האבן עצמה. וזאת, כדי להוציא ממנה את המיטב. לשם קבלת הייעוץ והטיפול המקצועי ביותר, אתם מזומנים לפנות אל המומחים בתחום: חברת "ליטושי אבן ופוליש" של יאיר כהן.

   ליטוש אבן – מידע חשוב

   ליטוש אבן הינו חידוש משטח הריצוף; תהליך המתבצע על ידי הורדת שכבה ועיבוד מחדש בעזרת מכונת ליטוש ויהלומים בדרגות שונות, עד לקבלת הברק הרצוי.

   מה חשוב לדעת על ליטוש אבן?

   מבנים שעושים מאבנים הם מבנים יפים שצריך לשמור עליהם מפני פגעי הזמן. אנחנו רואים במבנים שונים שנבנו לאורך ההיסטוריה מאבנים את היופי שיש בשימוש הנכון בהן, וכיצד עובדים קשה כדי לשמר את האבן ואת הנראות שלה. חלק מזה קורה גם במבנים שעשויים מאבן והם מודרניים יותר, משום שאבן מחייבת שימור וליטוש ועבודה מתמדת כדי להילחם בפגעי הזמן והמזג האוויר. נוסף על נזקים אלה שאי אפשר לשלוט בהם, אבן סובלת לפעמים גם מפגיעות מעשה ידי אדם, כמו שברים וסדקים או ספיגת חומרים מזהמים שונים שמשנים את צבעה. לכן, צריך לאטום אותה ולשמור עליה.

   לכל אבן יש אופי משלה שיצר הטבע והליטוש הוא הדרך של אמני האבן להוציא את היופי שלה לפועל ולהפוך את פני האבן לחלקים ואחידים. כדי לבנות באבן היא צריכה להשתלב עם אבנים נוספות ולכן הליטוש מאפשר לעבד אותה כדי שתהיה במשטח אחיד אבל עדיין תשמר את הייחודיות שלה.

   המכשירים, החומרים והמתקנים שבעזרתם עובדים אמני ליטוש האבן הם מכשירים מאוד מדויקים. יש סדר פעולות שעושים כדי ללטש אבן ולכן בכל מקום שבו בונים באבן, קודם בודקים מה צריך לעבד ולעשות כדי להשיג את המראה המבוקש. הליטוש מבריק את האבן ומחליק אותה והופך אותה לנעימה למגע.

   אם אתם מחפשים עבודות ליטוש אבנים – פנו אל "ליטושי אבן ופוליש"

   עבודת ליטוש האבן תתבצע בקירות, במדרגות או במעקה ועוד. כמו כן, במסגרת תהליך מתבצעים גם עבודות שימור ואיטום – כדי לשמור על שלמותה. אלה חומרים וטכניקות שלא היו קיימים בעבר הרחוק והיום הם מאפשרים לנו לשמר את האבן וליהנות ממנה לזמן רב. כדי להגיע לתוצאות הרצויות, צרו קשר עוד היום עם יאיר כהן וחברת "ליטושי אבן ופוליש".

   ליטוש אבן ושיש

   בין אם יש לכם ריצוף אבן בבית, או במקום העבודה ובין אם אתם מתכננים לרצף חלל חדש באמצעות אבן טבעית, ודאי תזדקקו לעבודת ליטוש מקצועית. חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש מעניקה שירותי ליטוש ופוליש בדגש על איכות עבודה, שירות מקצועי ואנשי מקצוע מנוסים, שישמחו להעניק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום.

   ליטוש אבן – מי צריך את זה וכיצד זה מתבצע?

   ליטוש אבן הוא שירות חיוני עבור אנשים שיש להם ריצוף אבן קיים, כי באופן טבעי הריצוף נשחק עם השנים ומאבד את הברק שלו. כתוצאה, נוצרים חורים קטנים על המרצפות ולעיתים אף הפרשי גובה בין המרצפות. גם אנשים שמעוניינים ליישם ריצוף אבן חדש באבן טבעית, בעיקר אם הוא מיושם בתוך הבית, או בתוך משרד, יודעים שלאחר הנחת הריצוף יש ליישר אותן, ליצור אחידות בגבהים של המרצפות השונות, כדי ליצור משטח אחיד וחלק.

   ליטוש אבן מיושם על מרצפות אבן, כדי להעניק להן מראה חלק ואחיד. הפעולה מתבצעת על ידי הסרת השכבה העליונה של האבן, המאופיינת בשקעים ובליטות, מה שיוצר חוסר אחידות. הבשורה המשמחת היא כי ליטוש אבן ניתן לביצוע על כל סוגי המרצפות והוא מאפשר גם הסרה של כתמים קשים ממרצפות, החלקה של חורים, בליטות וכל דבר אחר שיוצר חוסר אחידות ברצפה. ליטוש אבן מבוצע באמצעות מכונה מיוחדת, אותה ניתן לכוון לפי דרגות שונות של עוצמה, בהתאם למצב הרצפה. לאחר מכן, בעלי המקצוע של חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש יבצעו בדיקה מיוחדת כדי לבדוק את רמת הלחות בחלל, כי לחות גבוהה עלולה לפגוע באיכות הליטוש ולכן יש לוודא כי החלל אינו לח מדי. השלב הבא הוא חריצה של הפוגות בין אריחי הריצוף וניקוי הלכלוך שהצטבר. לאחר מכן יש למלא את החריצים בדבק שיש בגוון מתאים ולבסוף למרוח שכבת סילר להגנה על המרצפות.

   ליטוש אבן מחיר משתלם במיוחד מידי אנשי מקצוע מיומנים לשירותכם

   ליטוש אבן עם חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש מבטיח לכם עבודה עם אנשי המקצוע הטובים בתחומם, ציוד חדיש וחומרי גלם מהשורה הראשונה, כמו גם התחייבות של החברה לשביעות רצון שלכם, כתנאי לתשלום ולשיתוף פעולה עתידי. צרו קשר עוד היום והזמינו טיפול מסור ואיכותי עבור רצפת האבן שלכם.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות

   JS: