לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ליטוש מדרגות

  חידוש מדרגות – מדוע מומלץ ואף כדאי לבצע?

  ליטוש מדרגות אמנם יעלה לכם כסף, אך הוא משתלם בסופו של דבר. אלה כמה סיבות שבזכותן מומלץ לעשות ליטוש מדרגות:

  • מראה מכובד – חדר המדרגות שלכם הוא הפנים של הבית. עוד לפני שהאורחים ובני המשפחה הרחוקים נכנסים לביתכם ומתפעלים מהשטיח היוקרתי ומהתמונות התלויות על הקיר, הם נעזרים בגרם המדרגות. חדר מדרגות מוזנח עלול ליצור רושם ראשוני ובלתי מוצדק ולהרתיע אנשים מלהיכנס אל הבית.
  • מניעת התפוררות – גם חדר המדרגות סובל לעתים מעייפות החומר. פעולת חידוש מדרגות נועדה להתגבר על סדקים ושריטות הנוצרים על הרצפה עקב גרירת רהיטים כבדים או שימוש יתר בחדר המדרגות. כמו כן, במהלך ליטוש המדרגות נעשה שימוש בחומר הנקרא סילר, אשר מיועד להגן מפני נזקי הרטיבות.
  • רצפה קלה לניקוי – חדר המדרגות הוא אחד החדרים הקשים יותר לניקוי, רגבי בוץ הניתזים מבחוץ בגלל מזג אוויר סוער, מאות רגליים שעוברות מדי יום ביומו ויוצרות לכלוך וכן בעלי חיים כמו חתולים ומכרסמים שהופכים לעתים את חדר המדרגות לביתם הקבוע. רצפה המבריקה לאחר הליטוש אינה מתאפיינת רק במראה בוהק יותר, אלא היא גם קלה יותר לניקוי באמצעות חומרים פשוטים כמו מים ונוזל לניקוי רצפות.

  יאיר כהן – הגיע הזמן לשיפוץ מדרגות בבית

  מציאת חברה טובה המבצעת חידוש מדרגות אינה עניין של מה בכך. חשוב שהחברה תשתמש בחומרים איכותיים ותקפיד על כל שלבי הליטוש. כזו היא חברת יאיר כהן המתמחה בליטושי אבן ופוליש. ליטוש המדרגות מתבצע על ידי צוות החברה תוך שימוש במלטשת ידנית ובעת הצורך גם בדסקיות יהלום. בסיום הליטוש, מבצעים אנשי הצוות ציפוי בחומר סילר, ובהתאם לבקשת הלקוח גם פוליש קריסטל ליצירת רצפה בוהקת יותר שיכולה למנוע החלקה.

   

   

   

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   מידע נוסף בנושא

   שיפוץ מדרגות בבית פרטי

   חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש מבצעת ליטושים לכל סוגי האבן, השיש והריצוף כולל ליטוש קירות שיש ואבן, ביצוע איטום (סילר) וביצוע כל סוגי הפוליש. עוד מבצעת חברתנו ליטוש מדרגות שיש ומוזאיקה מכל הסוגים, תשמח להעמיד לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע בתחום לביצוע עבודת ליטוש מדרגות – כדי שהמדרגות שלכם יראו כמו חדשות.

   חידוש מדרגות – למה זה חשוב?

   חדר המדרגות בכל בניין, צריך להיות ייצוגי. גם אם רוב האורחים נכנסים דווקא דרך המעלית, הרי שחדר המדרגות הוא הבחירה המועדפת על רבים והוא מייצג נאמנה את הגישה של מנהלי הבניין לתחזוקה, אסתטיקה וניקיון של שאר חלקי המבנה. יחד עם זאת, מטבע הדברים, חדרי מדרגות בכלל והמדרגות עצמן בפרט, מתבלים, נשחקים, מתכסים בכתמים וזקוקים לחידוש תקופתי – בהתאם למידת השימוש וההתבלות שלהם.

   גם אם חדר המדרגות שלכם במצב ירוד במיוחד – אולי תתפלאו, אבל אפשר לחדש אותו באמצעות ליטוש מקצועי. ליטוש המדרגות מעניק מראה חדש ונוצץ לא רק לחדר המדרגות עצמו, כי הוא מאיר ומעורר את הבניין כולו. מתקבלת תחושה של בניין מטופח, מחודש, נקי ויפה.

   כתמים קשים, כמו גם חורים קטנים שנוצרים במדרגות עם השנים, בעיקר בבניינים ישנים, ניתנים להסרה באמצעות ליטוש עמוק ויסודי, אם כי חדרי מדרגות שמבוצע בהם ליטוש מסודר פעם בשנה, לא יזדקקו לפעולת ליטוש כה יסודית. ליטוש מדרגות מקצועי ניתן לביצוע על מדרגות מכל הסוגים – שיש, קרמיקה, טרצו ואפילו עץ, כאשר בכל אחד מסוגי החומרים, עושים שימוש בשיטת ליטוש שונה מעט. כאשר מדובר על חומר קשה כמו שיש, או אבן למשל, הליטוש נעשה באמצעות כלים מיוחדים ובשיטה הנקראת "שיטת היהלום". לאחר הליטוש, מבצעים פעולות משלימות, בהתאם לסוג המדרגות, כמו סילר, פוליש וקס ועוד – בהתאם לצורך.

   יאיר כהן – שירות מקצועי ומנוסה בתחום שיפוץ מדרגות פנים

   חידוש מדרגות, או ליטוש מדרגות מתבצע באמצעים שונים, לפי מצב המדרגות וסוג האבן, על ידי אנשי מקצוע מנוסים, באמצעות כלים וחומרים ייעודיים. עם חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש תקבלו ליטוש מקצועי, מגובה בעשרים שנות ניסיון בתחום, ציוד מהמתקדמים ביותר בשוק בישראל, חומרים איכותיים מהשורה הראשונה ושירות ללא פשרות. התקשרו עוד היום וקבלו הצעה שלא תרצו לסרב לה.

   ליטוש מדרגות מחיר

   ליטוש מדרגות הוא הדרך המושלמת לחידוש של מראה הבית, או הבניין, בלי ההשקעה העצומה הכרוכה בשיפוץ, או החלפה של המדרגות. פעולת הליטוש מעניקה למדרגות מראה רענן, כמו חדש, מעלימה את הכתמים, חורים וסדקים שנוצרו עם השנים ומספקת מראה נעים יותר למבנה כולו. חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש מספקת שירות ליטוש מדרגות לכל סוגי המבנים, ברמה מקצועית, כלים מתקדמים, חומרי גלם מעולים וגיבוי של עשרים שנות ניסיון.

   ליטוש מדרגות – כל הסיבות הנכונות

   ליטוש מדרגות מעניק לחדר המדרגות כולו מראה אחיד ואף חוסך בעלויות חומרי הניקוי, כי המדרגות נראות מבריקות ונקיות ללא מאמץ מיוחד. זוהי גם הדרך הזולה ביותר לחידוש מראה המדרגות, בהשוואה להדבקת ריצוף ,או החלפת המדרגות.

   • ליטוש מדרגות – בשני שלבים – ליטוש מדרגות באמצעות יהלום – מלטשת יהלום היא מכשיר עוצמתי. הדיסקים שלו מכוסים בשבבים זעירים של יהלום. זהו החומר החזק ביותר בטבע ולכן הליטוש מעניק למדרגות מראה אחיד, חלק, מבריק ונקי. הכתמים נעלמים מהמדרגות, כמו גם חורים, סדקים ושברים קטנים והמדרגות חוזרות להיראות כמו חדשות.
   • הברקה לאחר ליטוש – ניתן לבצע הברקה בגימור מט, או מט משי, על ידי ציפוי המדרגות בסילר – חומר שגורם למדרגות להבריק ושומר עליהן מפני חדירת רטיבות בעתיד.
   • ליטוש מדרגות – הכנות מקדימות – יש להקפיד על ייבוש חדר המדרגות, כי לחות פוגעת באיכות העבודה. השלב הבא הוא אטימה של חורים וסדקים במדרגות באמצעות חומר מילוי מתאים. מדרגות חיצוניות, בחצר, או בכניסה למבנה, ניתן ללטש רק בתנאי שהציפוי של המדרגות הודבק באמצעות רובה אקרילית, או רובה אפוקסית, כדי לשמור על המדרגות מוגנות מפגעי מזג האוויר.

   שומרים על מראה חדר המדרגות בעזרת ליטוש חדר מדרגות

   ליטוש מדרגות הוא פעולה חיונית לשמירה על מראה חדר המדרגות, טיפוח מראה הבניין והגנה על מדרגות חיצוניות מפני פגעי מזג האוויר. חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש מתמחה בעבודות ליטוש ופוליש מעל 20 שנה, מחזיקה בציוד מתקדם וצוות מקצועי, מקפידה על רמה גבוהה של שירות ושביעות רצון הלקוחות ותשמח לצרף גם אתכם למעגל הלקוחות המרוצים של החברה. צרו קשר עוד היום וקבלו הצעה משתלמת עבור ליטוש מדרגות בבית, או בבניין שלכם.

   ליטוש מדרגות שיש

   מדרגות צריכות להיות לא רק שימושיות ובטוחות לשימוש אלא גם אסתטיות ומעוצבות – בהתאם למראה הכללי של הבית. אתם משתמשים במדרגות חיצוניות או פנימיות בבית שלכם, במבנה פרטי או בניין משותף, ואתם רוצים להבטיח לא רק את מצבן התקין אלא גם ליהנות ממדרגות יפות ונאות שמשביחות את הנכס שלכם. הצעד הראשון לשם קבלת התוצאה הרצוי כולל את עבודת ליטוש מדרגות. במקרים אלו, מוזמנים לפנות אל יאיר כהן וחברת "ליטושי אבן ופוליש".

   שירותי ליטוש מדרגות

   מדרגות בטיחותיות הן גם מדרגות ללא סדקים, שברים והתפוררות של האבן שממנה הן עשויות. הן מדרגות שלא מחליקים בהן ושאפשר לדרוך עליהן בצעד בטוח ויציב. כשמלטשים מדרגות חייבים לבדוק קודם את התקינות שלהן ואת מצבן, ורק לאחר שבטוחים שמתקנים כל מה שרעוע בהן ממשיכים לשלב הבא של ליטוש ושיפוץ המדרגות.

   מדרגות יכולות להיות בנויות מכל חומר – אבן, שיש, בטון, מרצפות רגילות – ובכל מקרה הן יכולות להחזיק מעמד שנים רבות גם אם לא תשקיעו בהן. אלא שהמצב של המדרגות מקרין בהכרח על מצב הבית וכשמי שנכנס לבית רואה את המדרגות המוזנחות, כל הבית נראה מרופט ורעוע בעיניו.

   ליטוש מדרגות הוא הדרך הטובה ביותר לשפץ מדרגות ולשפר את עיצוב הפנים של הבית מבלי להחליף אותן כלל. לא צריך לשפץ מחדש ולהרוס גרם מדרגות אם הן במצב תקין. זה גם מתכתב עם המגמה הנוכחית של שימור הקיימות וחידוש נכסים ללא יצירת פסולת מיותרת.

   לסיכום

   ליטוש המדרגות יעניק לכם מדרגות חדשות בתוך זמן קצר – והמראה המלוטש והמתוחכם יישאר אתכם זמן רב. לא צריך לחזור על זה בתוך זמן קצר, כך שההשקעה משתלמת מאוד. אם אתם מתכוונים למכור את הנכס שלכם או להשכיר אותו לשימוש מסחרי או ציבורי זה בוודאי יוסיף ערך ויאפשר לכם לגבות מחיר בהתאם. כך שבסופו של דבר, ההשקעה שלכם בליטוש המדרגות ישתלם לכם לטווח הארוך גם אם אינכם גרים בעצמכם במבנה. לכל שאלה, אתם מוזמנים לפנות אל צוות העובדים של חברת "ליטושי אבן ופוליש".

   ליטוש מדרגות מתבצע ע"י מלשטת מים ידנית ודיסקיות יהלום בדרגות שונות. ליטוש מדרגות מתבצע לרוב במקרים שיש שריטות רבות או כתמים על גבי המדרגה. פעולת ליטוש המדרגות היא למעשה הורדת שכבה קטנה מן המדרגה ועיבוד מחדש על לקבלת הברק הרצוי.

   לתוצאות טובות יש לבצע את ליטוש המדרגות בשיטה הרטובה ולא בדיסק יבש, השיטה הרטובה נותנת תוצאות יפות של אחידות וברק מושלם וכמו כן גימור יפה ללא סימני דיסק (המופיעים ללא ספק בשיטה היבשה).

   לאחר פעולת ליטוש מדרגות, יש ליישם סילר לאיטום המדרגה ובמידה והגימור הרצוי הוא מבריק ניתן לבצע גם פוליש קריסטל למדרגה.
   בכל מקרה לאחר פעולת ליטוש מדרגות יש ליישם סילר מונע החלקה.

   אחת הפעולות שיש לבצע מדי תקופה היא ליטוש מדרגות. הליטוש נועד להחזיר את הברק לרצפת המדרגות להתגבר על סדקים ושריטות שנוצרו ברבות השנים. הליטוש מתאים לכל סוגי המדרגות. דיירי בניין דירות משותף אוספים כסף כדי לחדש את חדר המדרגות שלהם, בעלי בתים פרטיים דו-קומתיים מעוניינים להעניק מראה מבריק למדרגות המחברות בין שתי הקומות ומוסדות ציבוריים צריכים לחדש את המדרגות שעליהן דורכים מאות אנשים ביום.

   איך בוחרים חברת ליטוש מדרגות?

   כדי לבצע ליטוש של חדר מדרגות, יש צורך בחברת פוליש טובה. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור את החברה המתאימה:

   • לבחור חברה מנוסה – כאשר אתם בוחנים שמות של חברות פוליש באינטרנט, בדקו אם יש להן אתרי אינטרנט. אם כן, כדאי להיכנס ישירות ללשונית "אודות" ולקרוא על ההיסטוריה של החברה. שם תוכלו לקרוא על מספר שנות ניסיון שיש לחברה בתחום. ככל שמדובר בחברה מנוסה יותר אשר ביצעה ציפויי פוליש רבים, כן היא מקצועית יותר.
   • מספקת שירותים מגוונים – חברת פוליש מנוסה ומקצועית היא חברה שאינה מספקת רק שירותי ליטוש מדרגות, אלא שירותים מגוונים אחרים כמו לליטוש אבן, סוגי ליטוש שונים כמו ווקס וקריסטל, שירותי הברשה או ציפוי סילר לבטון. ככל שאתם מבחינים בשירותים רבים יותר שמספקת החברה, כן רבים הסיכויים לכך שמדובר בחברה מקצועית בתחומה.
   • המלצות של אחרים – אין כמו המלצה טובה של אימא או של מכר טוב. שאלו בסביבתכם אנשים שאתם סומכים עליהם לגבי המלצה לחברת פוליש אמינה. כך תוכלו להיות בטוחים שבחרתם בחברה הנכונה.

   חידוש מדרגות

   המדרגות הן אחד המרכיבים החשובים ביותר בבית. אנו משתמשים בגרם המדרגות שבחדר המדרגות כדי לעלות לביתנו, ואם יש לנו בית דו-קומתי, הרי שהמדרגות הן המקשרות בין הקומה הראשונה לשנייה. כמו כל דבר, גם מדרגות נוטות להישחק ולעתים יש צורך לבצע חידוש מדרגות. חידוש זה נעשה בעזרת ליטוש מדרגות. במהלך הליטוש מורידים את שכבת הריצוף הישנה ומתחילים לעבד את הרצפה עד שמשיגים את הבוהק המבוקש.

   יאיר כהן – ליטוש מהיר ומקצועי

   אם עדיין לא מצאתם חברת פוליש לביצוע ליטוש מדרגות, אתם מוזמנים לפנות לחברת יאיר כהן. חברה זו מתמחה בליטוש אבן ופוליש והצוות שלה ישמח לעזור לכם בכל אשר יידרש. ליטוש המדרגות נעשה באופן שיטתי, שלב אחר שלב – מבלי לפגוע בציפוי הישן של המדרגות. הצוות של יאיר כהן מוריד את הציפוי הישן באמצעות מלטשת ידנית, ובעת הצורך נעשה גם ליטוש באמצעות דיסק יהלום. בסיום הליטוש, מתבצע איטום הרצפות באמצעות חומר מיוחד הנקרא סילר. בחברה תוכלו להתרשם משירות אדיב, מיומן ומקצועי הניתן על ידי טובי העובדים שיש להם ניסיון רב בתחום הליטוש.

   חידוש מדרגות שיש

   יש דרכים רבות לשפץ בית – וחלקן חסכוניות בהרבה ממה שחושבים. אחת הדרכים המומלצות ביותר לשפץ בתים ישנים היא על ידי חידוש מדרגות. ברגע שמחליטים לחדש ולשפץ את המדרגות החיצוניות או הפנימיות, עומדות בפניכם האפשרות להחליף אותן לגמרי בעלות גבוהה – לבחור באלטרנטיבה המומלצת, ולחיות באופן משופר יותר. לשם קבלת הייעוץ והטיפול המקצועי ביותר, צרו קשר עם יאיר כהן וחברת "ליטושי אבן ופוליש".

   חידוש מדרגות – דגשים שונים

   כשאתם חיים בבית שנים רבות ורוצים להתחדש במראה שונה ואף לתקן את הקיים, יש מה לעשות – ובהתאם לתקציב שעומד לרשותכם. המדרגות הן בדרך כלל מרכזיות מאוד בבית ומלבד האסתטיקה שלהן חשוב גם מצבן התקין.

   אם תשאלו את המומחים של חברת "ליטושי אבן ופוליש" של יאיר כהן, יגידו לכם שלא תמיד צריך להחליף את המדרגות לגמרי. לפעמים, כל מה שנחוץ הוא תיקון של הסדקים והמקומות שבהם הן מתפוררות, ולהוסיף עליהן ליטוש שישדרג את המראה שלהן ויחזיר להן את הזוהר שחסר כעת. זה מה שעושים בחידוש מדרגות.

   חידוש של אלמנטים בנויים בבית על ידי ליטוש של מרצפות או מדרגות או כל אלמנט בנוי הוא דרך מצוינת להשתלב במגמה של קיימות ושמירה על הסביבה, מבלי ליצור פסולת בניין ומבלי לזלזל בקיים. אם יש לכם מדרגות ישנות בבית שראוי לשמר ולהעריך את הבנייה המסורתית שבו, בוודאי תעריכו את השיטות העכשוויות לשימור ולחידוש המדרגות שלכם.

   ברוב המקרים, אפילו לא תזהו את המראה הישן של המדרגות בזכות חומרים כמו סילר או אם תחליטו להשתמש בחומר ציפוי אפוקסי להעניק למדרגות מראה עכשווי ומודרני. תוכלו לצבוע אותן ולאטום אותן בחומרים כאלה, להקנות להם מראה מט או מראה מבריק וגם ליצור עליהן ציורים שונים בעזרת הצבעים האפוקסיים. או פשוט ליצור שם סימונים שנועדו לבטיחות בחושך וכדי להקל על מי שמשתמש בהן.

   לסיכומו של עניין

   כשאתם מחדשים מדרגות אתם גם משביחים את הנכס וגם מעלים את ערכו. פעולה זו מומלצת עבור כל מי שמעוניין להשכיר או למכור את הנכס מבלי להשקיע בבנייה מחודשת אלא פשוט בחידוש מקצועי ומיומן. לשם ביצוע פעולה זו, אתם מוזמנים לפנות אל יאיר כהן וחברת "ליטושי אבן ופוליש".

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות

   JS: