לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מידע חשוב לקראת איטום

  סילר לקירות נועד לשמר את תחושת הביטחון שקירות הבית או העבודה מעניקים לנו. בחיי היום יום שלנו אנו מוקפים בקירות – בין אם אנו מגיעים ליום עבודה נוסף, הולכים לישון בחדר השינה, או שמא מבלים במרפסת מקורה של מסעדה. כדי להשיב לקירות אלו את המראה המקורי שלהן, תוך איטום הסדקים שנוצרו בהם לאורך הזמן, מומלץ להיעזר בסילר.

  אנו מבלים את ימינו הארוכים בעבודה או בבית בין ארבע קירות; קירות המעניקים לנו תחושה של שקט, ביטחון ופרטיות. עם זאת, ולאורך השנים, נוצרים בקירות אלו נזקים רבים: בין אם מדובר ברטיבות הפוגמת באיכותו של הקיר, או שמא חריצים או סדקים שהלכו והתרחבו לאורך זמן ממושך – חשוב לשפץ נזקים אלו ולאטום אותם כראוי. אחת הדרכים העיקריות באמצעותן ניתן לבצע זאת כוללות שימוש בסילר.

  שמירה על מראה אסתטי לקירות בעזרת סילר

  המושג סילר מגיע מהפועל באנגלית – to seal, וכשמו כן הוא: הסילר נועד להגן על חומרים שונים הסופגים באופן תדיר כתמים ורטיבות. בין אם הקירות המקיפים אתכם עשויים בטון או אבן טבעית, מדובר במשטחים הנוטים לספוג מים ונוזלים שומניים בכמות גדולה – עד להיווצרותם של כתמים. ביכולתם של כתמים אלו להתנפח, להתרחב ובמשך הזמן ליצור שחיקה לאורכו ולרוחבו של הקיר. בשלב קריטי זה נכנס הסילר, חומר איטום שקוף, הנספג אל תוך החריצים, אוטם ומחזק את המשטח.

  אחד היתרונות הרבים של הסילר היא העובדה שניתן להיעזר בו לסוגים שונים של קירות. במילים אחרות, ובין אם הקירות המקיפים אתכם הינם קירות בטון או אבן – הסילר יסייע לכם לצורך יצירת מראה אסתטי ואחיד. זקוקים לאיטום קירות הבטון הפנימיים? קירות האבן החיצוניים נשחקו בשל תנאי מזג האוויר? הסילר יסייע לקירות אלו להחזיר את הברק המקורי, ואף יעניק לו הגנה מפני סוגים שונים של נזקים.

  ללטש במקצועיות – עם חברת יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש

  אחד ההיבטים החשובים במראה של כל בית ומשרד הם הקירות המקיפים אותם. קירות הבטון או האבן נסקו וזקוקים לשדרוג? הצוות המקצועי של חברת ליטושי אבן ופוליש, בבעלותו של יאיר כהן, יסייע לכם בכך: החל מעבודות פוליש וליטוש אבן ועד עבודות איטום – אנו עובדים מנוסים, המחזיקים בחומרי עבודה איכותיים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועבודות תיקון.

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות

   JS: