לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פוליש לבית

  רוצים רצפה בוהקת וזוהרת כמו בקניון הנוצץ שביקרתם בו לאחרונה? תזדקקו לשירותי של חברה מקצועית המבצעת פוליש לבית. על פי רוב, קיימים שני סוגי פוליש עיקריים – פוליש ווקס ופוליש קריסטל. פוליש ווקס נחשב לפוליש פשוט יחסית ומרבים להשתמש בו יותר במוסדות ציבוריים מאשר בבתים פרטיים. פוליש קריסטל מורכב יותר, ולעתים הוא מצריך גם ביצוע הנחת השכבה הבוהקת בשלושה שלבים, ולאחריהם מגיע שלב ציפוי הרצפה בשכבת הגנה.

  מדוע כדאי לעשות פוליש לבית?

  החלטתם לשפץ את הבית? או שאולי אתם בונים בית חדש בשוכנה, בית שלצורך בנייתו חסכתם כסף במשך שנים? על כל פנים, לפני שאתם מכניסים את הרהיטים לתוך הבית מומלץ לשקול לעשות פוליש. אלה כמה יתרונות לפוליש שכדאי להביא בחשבון:

  • רצפה בוהקת – הפוליש מעניק ברק לרצפה. אם אתם רוצים להפתיע את המשפחה והאורחים ברצפה בוהקת ולהרגיש שאתם גרים בארמון של ממש או לפחות בתוך חנות יוקרתית, תוכלו לעשות זאת באמצעות פוליש. הרצפה הבוהקת מקבלת מראה נקי, גם אם הפעם האחרונה ששטפתם אותה הייתה לפני שבוע.
  • קלה לניקוי – נמאס לכם לשפשף את הרצפה בחוזקה בכל פעם שנצמדים אליה כתמי קפה או שומן? הפוליש אינו מעניק לרצפה רק מראה נקי, הוא גם מאפשר לכם לנקות את הרצפה בקלות וביעילות. ציפוי כמו פוליש קריסטל לא יאפשר לכתמים להיצמד אליו, ולכן דיירי הבית יוכלו לנקות את רצפת הפוליש תוך שימוש במים וחומר ניקוי פשוט לרצפות.
  • מונעת החלקה – פוליש לבית כדוגמת פוליש קריסטל יכול למנוע החלקה. אם יש לכם בבית ילדים קטנים שאוהבים לרוץ ברגליים רטובות ויחפות כאשר הם יוצאים מהמקלחת, רצפת הפוליש תגן עליהם מפני נפילות והחלקות.

  יאיר כהן – פוליש לבית במחיר משתלם

  אם אתם מחפשים חברה אמינה שתספק לכם את הפוליש הבוהק לרצפת הבית, תוכלו לפנות לחברת יאיר כהן – ליטושי אבן ופוליש. הצוות המקצועי מבצע את עבודות פוליש לבית במיומנות ובמומחיות, תוך הקפדה על כל שלב משלבי הפוליש ושימוש בחומרים איכותיים. אם אתם זקוקים לעזרה נוספת בתחום הניקוי והריצוף, ביאיר כהן ישמחו להעניק לכם שירותים מגוונים נוספים הכוללים ליטוש אבן, עיבוד האבן באמצעות הברשה, ביצוע ליטוש מדרגות או ליטוש מרצפות.

   

   

   

   

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   מידע נוסף בנושא

   3 מטרות עיקריות:

   1. להחזיר לרצפה את המראה המקורי שלה – אחרי פוליש היא תיראה כמו חדשה.
   2. לנקות את הכתמים הקשים שנוצרו לאורך שנים של שימוש.
   3. ללטש ולהבריק את הרצפה, להשגת מראה מרשים ונוצץ.

   יתרונות משניים:

   • הגנה מפני קרני UV.
   • מניעת הצטברות עתידית של לכלוך.
   • צמצום בעבודות תחזוקה וניקיון.

   סוגי פוליש שונים לבית:

   • פוליש קריסטל – מיושם באמצעות החדרה של חומרים שונים לשכבה העליונה של הרצפה, קרצוף, שיוף וחימום. התוצאה – רצפה מבריקה, אחידה וחלקה. מתאים לאבן ושיש בלבד.
   • פוליש ווקס – פוליש זול יחסית, עמיד פחות מפוליש קריסטל, מתבצע באמצעות שיוף, מריחת חומר מבריק.
   • פוליש אקרילי – ציפוי הרצפה בחומר אקרילי עמיד וחזק, מתאים למבני תעשייה ומקומות ציבוריים.

   זכרו כי פוליש לבית הוא פעולה חיונית של תחזוקה, אותה יש לבצע באופ תקופתי. חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש, מעניקה שירותי פוליש לבית מעל 20 שנה בעזרת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ללא שימוש בקבלני משנה, תוך אחריות מלאה על עבודה איכותית ועמידות לטווח ארוך. מחפשים פוליש איכותי לבית? אנחנו הכתובת! התקשרו עכשיו להצעת מחיר משתלמת.

   בסופו של יום עבודה ארוך נוסף, אין ספק שנעים לחזור לבית נקי ומבריק. עם זאת, מה עושים כאשר שוב הרצפה מתלכלכת והכתמים לא יורדים? פוליש לבית יסייע למרצפות להחזיר עטרה ליושנה – ולקבל את הניצוץ שפעם היה להן. בין אם אתם נעזרים בפוליש ווקס או בפוליש קריסטל – לא תתחרטו על כך, ותשמחו לחזור הביתה בסוף כל יום.

   סוגי פוליש לבית

   ניקיון הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר לניהול חיים תקין ובריא – במיוחד כאשר מדובר בניקיון הבית. על מנת שרצפות הבית שלכם יקבלו חזרה את הברק שלהן, חשוב, כמובן, לשמור על הניקיון מדי יום ביומו. עם זאת, ואם אין באפשרותכם לשמור על תחזוקה שוטפת זו, מומלץ להסתייע בפוליש. פוליש הינו פעולת ניקוי של משטחים המביאה לכדי תוצאה מבריקה לזמן רב. בבואכם לבחור בסוג הפוליש הרלוונטי לבית שלכם, חשוב להתעמק בסוגי הפוליש הקיימים. נסקור, כעת את שני הסוגים העיקריים:

   • פוליש ווקס – וקס, המורכב משכבת שעווה, מורחים על גבי המשטח לאחר ייבוש מוחלט ונעזרים במכונת פוליש ומברשת או סקוץ' לבד לבן כדי להגיע לתוצאה הרצויה. לפני ביצוע וקס, יש לקרצף את הרצפה על ידי מכונת פוליש וחומרי ניקוי מקצועיים. וזאת, כדי לוודא שהפעולה תתבצע על משטח נקי לחלוטין.
   • פוליש קריסטל – אחד היתרונות הרבים של פוליש קריסטל נוגעים, לדוגמא, לרמת הגימור הגבוהה המגיעה בתום ביצוע הפעולה. קריסטל זו פעולה המתבצעת על ידי מכונת פוליש וצמר פלדה כאשר מספיגים את חומר הקריסטל במשטח ומעבדים אותו בעזרת המכונה. פעולה זו גורמת להברקת המשטח הקיים. יש לציין כי פעולת הקריסטל אינה פותרת בעיות של שריטות, אלא מבריקה את הקיים. פוליש קריסטל גם מהווה שלב אחרון בליטוש אבן לצורך ברק מקסימלי.

   להחזיר את הניצוץ לבית

   בין אם אתם בוחרים בפוליש ווקס או בקריסטל, ביצוע פוליש לבית נושא יתרונות רבים; יתרונות הנוגעים למניעת שחיקה, הכתמה, ספיגה, כמו גם ליצירת מראה עשיר ונוצץ. אם גם אתם מתעניינים בפוליש לביתכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת יאיר כהן – ליטושי אבן ופוליש. חברה זו, הקיימת מאז שנת 2000, תסייע לכם בכל שאלה שתעלו.

   פוליש לבית אחרי שיפוץ

   חברת "ליטושי אבן ופוליש" של  יאיר כהן מספקת שירות פוליש וליטוש מרצפות כבר 19 שנים ובעלת ניסיון רב מול אלפי לקוחות במגזר הפרטי והעסקי. החברה מספקת שירותי פוליש לבית, למשרדים, מפעלים, מוסדות ומבנים ציבוריים. כמו כן שירותי הפוליש של החברה מתאימים לכל סוגי המרצפות, האבן והשיש. לפרטים נוספים והזמנת השירות צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

   מתי נצטרך פוליש לבית?

   שירותי פוליש וניקיון לבית מאפשרים לנו לשמור על בית נקי ומבריק. מלבד התחושה של הניקיון והנעימות לחיות בתוך הבית, הרי שזה גם משמעותי כאשר מארחים אנשים אחרים בבית ורוצים שהבית יראה טוב, נקי ומסודר שגם לאורחים יהיה נעים לבקר אצלנו. ישנן משפחות המזמינות שירותי פוליש לבית אחת לכמה זמן באופן קבוע. וזאת, על מנת לשמר את הניקיון וההברקה של המרצפות בבית. עוד מזמינים את השירות כאשר הבית עובר שיפוץ כלשהו (הרחבה של חדר, בנייה של קיר וכו'). גם לאחר ביצוע עבודות אינסטלציה ברצפה שנוזלת ניתן לעשות פוליש לבית והברקה באמצעות חומר ציפוי מתאים.

   באילו סוגי פוליש כדאי להשתמש?

   מי שרוצה לחסוך מעט בעלויות יכול להשתמש בפוליש ווקס. חשוב לשים לב שהוא לא מתאים לכל משטח וכן מדובר גם בחומר מחליק כך שלא מומלץ להשתמש בו בחדרים מעודדי לחות כמו חדר האמבטיה למשל. חומר זה גם פחות עמיד מפני שריטות ועל כן לא תמיד מומלץ בסביבה הביתית. פוליש קריסטלי יכול להתאים לכם יותר לבית על אף שמחירו מעט יקר יותר וזאת כיוון שמדובר בחומר עמיד יותר, איכותי יותר וכזה המספק מראה רצפה מבריק ויוקרתי.

   מה זה דורש מאתנו?

   במידה ואתם רוצים פוליש לבית שלכם כל שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אלינו בטלפון המצוי באתר או ליצור קשר ישירות דרך האתר, לתאר לנו את סוג הרצפה והמרצפות שלכם, גודל השטח לניקיון, לקבל הצעת מחיר ולהכין את השטח לעבודה.

   פוליש לרצפות

   פוליש לבית היא פעולה חיונית שיש לבצע אחת לתקופה כדי לשמור על רצפה יפה, חלקה, נקיה ואחידה בכל רחבי הבית. פעולת הליטוש דומה לפילינג עמוק, המגרת שכבה דקיקה מהמרצפות ומותיר אותן חלקות ומבריקות. חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש, מעניקה שירותי פוליש לרצפה עם שירות ללא מתחרים, ציוד מתקדם וחומרי גלם מעולים.

   פוליש לבית – מהו?

   הדרך הנפוצה והמוכרת ביותר לביצוע פוליש לבית היא על ידי ליטוש באמצעות מכונות מיוחדות, המגרדות בזהירות את הרצפה ומסירות מעליה שכבה דקיקה של כתמים, סדקים, בליטות והפרשי גבהים בין המרצפות.

   חומרי הפוליש וכן אמצעים לביצוע פוליש לבית משתנים בהתאם לסוג הרצפה ולכן יש לערוך התאמה מקצועית לפני תחילת העבודה. בין השיקולים לבחירת סוג הפוליש ניתן למצוא מלבד סוג הרצפה את מצב הרצפה, רמת השחיקה וההרס שלה, גודל הרצפה, אופי השימוש ברצפה, החומר ממנו עשויות המרצפות, רמת הברק הרצויה ועוד.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות

   JS: