לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פוליש קריסטל

  פוליש קריסטל – לחידוש הרצפה

  פוליש קריסטל הינו סוג הברקת האבן הנפוץ והיעיל ביותר ונותן תוצאות מדהימות. פוליש קריסטל הוא למעשה יצירת שכבת זיגוג על פני האבן או השיש ע"י הספגת חומרים באריח ועיבודם ע"י צמר מגנזיום.

  פוליש קריסטל יוצר שכבה אחידה ומבריקה וכמו כן משמש גם לאיטום האבן. את פוליש הקריסטל מבצעים ע"י שלושה חומרים עיקריים הנקראים

  X1 , X2 , X3 מתוצרת חברת "קאסלי". לכל אחד מהחומרים תפקיד חשוב בביצוע פוליש קריסטל, אולם לא תמיד צריך לבצע את כולם, תלוי במצב האריח. לאחר סיום ביצוע פוליש קריסטל יש לבצע שכבת הגנה ע"י חומר שנקרא A6, היוצר שכבה אחידה על פוליש הקריסטל, מוסיף לרמת הברק

  והכי חשוב מגן ומאריך חיים לפוליש הקריסטל.ניתן לבצע פוליש קריסטל על כל סוגי השיש והבלטות, בין אם עברו פעולת ליטוש אבן ובין אם לאו.

  מומלץ לחדש פוליש קריסטל אחת לשנה עד שנתיים בכדי לשמור על השיש או הבלטות.

  ישנן מספר דרכים להפוך את רצפת השיש המבריקה אך ההבדל באסתטיקה יכול להיות דרמטי. ליטוש שיש טכניקות מתאימות יהיה לך להסתכל היופי של האבן עצמה, לא ציפוי אקרילי או "התגבשות" ציפוי אשר להעיף מבט סינתטי, או פלסטיק.

  כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר לרצפה שלך צריך להיות מוכן על ידי יהלום השחזה לפני הטיפול של פוליש קריסטל השיש ליטוש באמצעות תרכובת ליטוש שיש. זה ישאיר ברק חד וברור, ללא שריטות או עיוות, והרצפה תיראה "כמו חדשה".

  אם יש מגבלות תקציב, ישנן מגוון של אפשרות פופולרית בתחום פוליש קריסטל

  אם הייתם לאחרונה במוסד ציבורי, לא יכולתם שלא להבחין ברצפה המבריקה והמצוחצחת. את הבוהק הייחודי הזה ניתן להשיג באמצעות ביצוע פוליש קריסטל. מוסדות ציבוריים כמו בתי חולים או ביטוח לאומי מזמינים שירותי פוליש במטרה לצפות את הרצפה בשכבת הפוליש הבוהקת ולהעניק את הברק המשדר תחושה של ייצוגיות ורשמיות. ציפוי זה הפך לאחד הנפוצים ביותר וכיום ניתן לראות אותו גם בבתים פרטיים.

  יאיר כהן – פוליש קריסטל לרצפה מחירים משתלמים 

  חברת יאיר כהן – ליטושי אבן ופוליש מספקת שירותי ציפוי פוליש קריסטל מקצועיים. כדי לבצע את הפוליש משתמשים אנשי הצוות בשלושה שלבי ציפוי עיקריים – X1, X2, ו-X3. הצוות בוחן כל מקרה לגופו ומבצע את מספר השלבים הרלוונטיים, בהתאם לתנאי השטח שעליו לצפות. בסיומו של התהליך מבוצע ציפוי באמצעות חומר מיוחד הנקרא A6, אשר נועד להגן על הרצפה מפני כתמים או גרירת רהיטים וחפצים כבדים. בחברה ניתן גם לקבל שירותים נוספים כמו פוליש ווקס, ליטוש אבן, הברשת רצפות או ביצוע איטום לאבן ושיש באמצעות סילר.

  פוליש קריסטל

  מה אתם באמת חייבים לדעת על פוליש קריסטל?

  יש לכם משטחים מרשימים משיש? מגרניט או מאבנים אחרות? אתם תוהים איך תוכלו להשיב לאותם משטחים את היופי ואת הברק שהיה להם בעבר ואבד? אם כך, כדאי שתדעו: פוליש קריסטל זו התשובה. עבודה כזאת כוללת מספר שלבים שונים שמטרתם להסיר שריטות, כתמים ופגמים אחרים, כאשר המטרה היא להגיע בסופו של דבר למצב שהמשטח נראה חלק ויפה. פוליש קריסטל מומלץ בדרך כלל כאשר פני השטח של האבן שלכם מתחילים להראות סימני בלאי, כגון שריטות, סימני חריטה או כתמים. בעיות אלה עלולות להיגרם משימוש יומיומי, ולכן, אם יש פתרון יעיל לבעיה כזאת, למה לוותר על כך? אתם תוהים מאיזו חברה תוכלו להזמין שירות מקצועי של פוליש כזה? הכירו את המומחים של חברת יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש. אתם יכולים להיות בטוחים שבכל פעם כאשר תתקשרו לכאן להזמנת השירות הדרוש לכם, תצאו מרוצים.

  איך עושים פוליש קריסטל?

  כאשר מדברים על פוליש קריסטל חשוב להבין שמדברים למעשה על עבודה שכוללת מספר שלבים שונים. ראשית, צריך לנקות ולהכין את פני השטח. לאחר מכן יהיה צורך הרבה פעמים ליישר את האבן עצמה. בסופו של דבר, יגיע גם השלב של ליטוש ואטימה, שכן אי אפשר לבצע פוליש קריסטל בלי כל השלבים האלה. הרעיון הוא, אם כבר משקיעים ועושים עבודה כזאת, לעשות אותה על הצד הטוב ביותר ולכן חשוב לבצע את הדברים בצורה מסודרת.

  למה אתם חייבים לפנות אל חברה מקצועית לביצוע פוליש כזה?

  למרות שלא מעט אנשים בטוחים שאפשר לבצע לבד פוליש קריסטל, חשוב להבין שבפועל זה לא לגמרי כך. בפועל צריך ידע, ניסיון וגם כלים מתאימים לצורך ביצוע הפוליש. לכן, אם אתם רוצים לא לבזבז את הזמן אלא לעשות את הדברים בצורה מקצועית ונכונה, רצוי שתפנו אל אנשי המקצוע הטובים ביותר. זו סיבה נהדרת שבגללה כדאי לכם לפנות אל חברת יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש. זו חברה שהוקמה כבר בשנת 2000, והיא זמינה עבור לקוחותיה תמיד במספר: 03-938-1112. לכן, אם תתקשרו להזמנת שירותי הפוליש קריסטל של החברה, אתם תראו שהתוצאה הסופית תיראה מבריקה.

  פוליש לקריסטל

   

   

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   מידע נוסף בנושא

   פוליש קריסטל – מה זה?

   פוליש קריסטל נחשב כיום לסוג נפוץ, האיכותי והמבוקש ביותר – בעיקר עבור בתים פרטיים, זאת בזכות מספר יתרונות בולטים:

   • הוא נחשב מיוחד בשל אופן הפעולה שלו – וליש קריסטל חודר לשכבה העליונה של הריצוף, כך מותיר אותה עמידה לטווח ארוך במיוחד ביחס לסוגים אחרים של פוליש.
   • זהו פוליש מתאים לכל סוגי המרצפות – גם מרצפות טרצו – כולם יכולים לקבל טיפול פוליש קריסטל באופן אפקטיבי ואיכותי. לעומת זאת, מרצפות גרניט פורצלן וקרמיקה אינן מתאימות לפוליש קריסטל.
   • הוא מעניק לרצפה מראה מבריק במיוחד – כמעט כמו מראה
   • הוא מונע החלקה, כמו גם היווצרות סימני גרירה, שריטות וכן הלאה, כתוצאה מהזזת רהיטים.

   דגשים ליישום:

   • משטח העבודה חייב להיות יבש לחלוטין
   • חשוב לוודא שקיבלתם פוליש קריסטל ולא פוליש וקס
   • בדקו אם מחיר העבודה כולל חומרים
   • דעו כי עבודה יסודית ומקצועית עשויה להימשך יום שלם
   • ניתן לבצע יישום פוליש קריסטל באופן עצמאי, אך אין כמו בעל מקצוע מיומן כדי לתת לכם תוצאה מושלמת.

   תחזוקה  וטיפים ליישום

   • אין לרחוץ את הרצפה לאורך 7 ימים לאחר היישום
   • מומלץ לרחוץ את הרצפה ר לאחר ייבוש מלא של החומר, בשילוב חומר משמר פוליש קריסטל
   • מומלץ לבצע פוליש לפני כניסה לדירה חדשה
   • אם בבית חיים אנשים מבוגרים, כדאי ליישם על הפוליש גם שכבה נגד החלקה

   פוליש קריסטלי זו הוא הדרך הבטוחה ליצור רצפה מבריקה, נוצצת, חלקה ויפה, בעלת מראה מחודש ומרשים.

   חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש מומחים בתחום הפוליש כבר מעל 20 שנה, מספקים שירות ללקוחות מכל המגזרים ומכל הסוגים, בדגש על רמת שירות גבוהה, אמינות ומקצועיות, למען שביעות רצון אופטימלית של הלקוחות

   צרו קשר עוד היום וקבלו הצעה משתלמת ושירות ללא תחרות.

   פוליש קריסטל לרצפה

   חברת "ליטושי אבן ופוליש" של יאיר כהן עוסקת בתחום הפוליש כבר משנת 2000 ומתמחה בשירותי פוליש וליטוש מרצפות, קירות, חומות, אבנים ומשטחי שיש. החברה פועלת באופן עצמאי ללא קבלני משנה וכל עובדיה הנם אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בתחום, כאשר יאיר כהן בעלי החברה מעורב בכל פרויקט קטן או גדול מה שמבטיח עבודה טובה בשטח ואת שביעות רצון הלקוחות. אם אתם זקוקים לשירותי פוליש קריסטל או שירותי פוליש וליטוש אחרים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והזמנת השירות.

   מי צריך פוליש קריסטל?

   שירותי פוליש הנם שירותים נפצים בכל חלקי הארץ. אם יצא לכם לבקר פעם בבניין עירייה למשל, מוסד אקדמי כלשהו ואפילו בתי הספר של ילדיכם – וודאי ראיתם מרצפות מבריקות ומלוטשות היטב. כמובן שנוכל לתת עוד רשימה ארוכה של מקומות הזקוקים לשירותי פוליש לעתים קרובות: קניונים, שדות תעופה, סניפי בנק ועוד. גם בבתים פרטיים מזמינים לעתים שירותי פוליש קריסטל, פוליש ווקס וסוגי פוליש אחרים על מנת לנקות ולהבריק את הרצפה. בדרך כלל בבית פרטי עושים זאת לפני אירוח אורחים באירוע מיוחד כמו חג מסוים, או כאשר מסיימים שיפוץ בבית ומעוניינים להחזיר לרצפה את המראה היוקרתי והחדש שהיה לה כשנכנסתם לבית לראשונה.

   כיצד לבצע את העבודה וכמה עולה פוליש קריסטל מחיר למטר?

   פוליש קריסטל עמיד ואיכותי יותר ממרבית סוגי הפוליש האחרים כיוון שהוא עשוי מחומר איכותי ועמיד יותר. חומר זה מונע סימנים בעת גרירת ריהוט במקום. שלבי הביצוע של מפעיל המכונה ועבודת הפוליש מתחילים בחיכוך הרצפה עם צמר הפלדה המחובר למכונה והחדרת חומרי הניסיון וההברקה הראשונים הנותנים גם את הברק הנדרש. לבסוף מורחים שכבה סופית לרמת גימור מושלמת ושכבה זו גם מעלימה את סימני השיוף של עבודת הפוליש. פוליש מסוג זה עולה כ-20 ₪ למטר לערך.

   פוליש קריסטלי

   פוליש קריסטל הוא סוג הפוליש הנפוץ והמוכר ביותר, המתאים ליישום לאחר מעבר דירה, כמו גם לביצוע פעולת חידוש לרצפה קיימת בעיקר בבית, אך לא רק. חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש, מעניקה שירותי פוליש למגוון לקוחות, הנהנים משירות מקצועי, צוות מנוסה ועבודה איכותית.

   פוליש קריסטל לבית בעזרת יאיר כהן – פיטושי אבן ופוליש – תוצאה משולמת ובוהקת

   לצד התוצאה הסופית והמבריקה, אין ספק שפוליש זה נושא יתרונות רבים. עם זאת, חשוב לבצע פעולה זו תוך הבנה מלאה של תהליך העבודה. חברת יאיר כהן – ליטושי אבן ופוליש, בניהולו המסור והמקצועי של יאיר כהן, תוביל לתוצאה הרצויה: בין אם בזכות הציוד האיכותי בו אנו משתמשים ובין אם בזכות הניסיון הרב שלנו – נשמח לסייע לכם.

   ייחודיותו של פוליש קריסטל

   רבים בוחרים דווקא בפוליש קריסטל על פני סוגי פוליש אחרים, ולא בכדי. אלה כמה מבין יתרונותיו הבולטים של פוליש מסוג זה:

   • ללא שריטות – בניגוד לסוגי פוליש אחרים, כשמצפים את הרצפה בפוליש קריסטל לא נותרים סימנים של שריטות. מסיבה זו אפשר לגרור בראש שקט את הכיסאות והשולחנות, מבלי לחשוש שגרירות אלה יפגעו ברצפה.
   • פוליש עמיד – אמנם מדובר בפוליש יקר יותר מסוגי פוליש אחרים, אך לטווח הארוך הוא משתלם בהחלט. פוליש קריסטל הוא פוליש עמיד ואינו מצריך התעסקויות מיוחדות או החלפות ציפוי מדי תקופה.
   • קלה לניקוי – רצפה המצופה בפוליש קריסטל אהובה במיוחד על כל מי שצריך לנקות אותה מפעם לפעם. הרצפה אינה סופגת כתמים קשים כמו שומנים, ולכן ניתן לנקות אותה בקלות באמצעות מים וחומר לניקוי רצפות.
   • מניעת החלקה – ציפוי בפוליש קריסטל נחשב לבטיחותי, מכיוון שהוא יכול למנוע החלקה. משום כך, פוליש זה נפוץ במקומות שבהן גוברת סכנת ההחלקה כמו גני ילדים, בתי אבות או בתי חולים.
   • פוליש לכל סוג – פוליש הקריסטל מתאים כמעט לכל סוגי הרצפות, גם לרצפות אשר עברו ליטוש בעבר.

    

   מי מאתנו לא אוהב לחזור לבית נקי מדי יום? אין ספק שמדובר בתחושה נעימה וחיובית, במיוחד כאשר המרצפות מבריקות וקורצות לנו חזרה. עם זאת, פוליש קריסטל מיועד למצבים בהם רצפת המטבח או השירותים מלוכלכת והכתמים מסרבים להיעלם. מחפשים אחר הניצוץ האבוד של המרצפות? יאיר כהן, בעל חברת ליטושי אבן ופוליש, ישמח לסייע לכם בכך.

   פוליש קריסטל – פתרון נוח ומומלץ

   ניקיון הבית הוא, כאמור, פרמטר חשוב בנראות של החלל בו אתם גרים. אחת הדרכים הפשוטות לשמר מראה עשיר למשטח הרצפה הינה פוליש קריסטל. פוליש קריסטל הינה פעולת "זיגוג" אשר יוצרים על פני המשטח בעזרת מכונת פוליש ומספר חומרים המיושמים בשלושה עד ארבעה שלבים. התוצאה – משטח אחיד ובעל ברק עמוק וחד. ישנו סוג פוליש נוסף, המוכר בתור "פוליש וקס". סוג פוליש זה מתאים יותר לבתי מלון או מוסדות אשר מבצעים פוליש זה לעיתים תכופות.

   יתרונות נוספים של פוליש קריסטל על פני פוליש וקס הם:

   • פוליש קריסטל נחשב לחומר חזק פי כמה מהווקס שהוא למעשה סוג של שעווה.
   • פוליש קריסטל איננו גורם להחלקה ואיננו משאיר סימנים בעת הזזת הריהוט לאורך החדר. בהתאם לכך, הוא מותאם לסוגים שונים של חללים ורצפות – בין אם מדובר בבתים פרטיים, דירות, בתי חולים, בתי מלון וכן הלאה.

   לאחר ביצוע פוליש זה, הרצפה תראה מבריקה וכמו כן קלה יותר לתחזוקה.

   חשוב לדעת: משום שביצוע פוליש קריסטל מערב מכונות מיוחדות ואף כימיקלים מיוחדים, מומלץ לא לבצע פעולה זו בעצמכם. במקום, צרו קשר עם חברה או איש מקצוע המתמחים בביצוע פעולה זו.

   יש לדעת כי שני סוגי הפוליש שהוזכרו מתאימים אך ורק למשטחי אבן, שיש ומרצפות ואינם מתאימים למשטחי פורצלן או קרמיקה. מדוע? משום שהשכבה העליונה של חומרי גלם אלו היא סינטטית ואינה מסוגלת לקבל ולספוג לתוכה חומרי פוליש והברקה.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות

   JS: