לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  לחדש את המדרגות – מה כולל התהליך?

  חדר המדרגות הוא האזור בו נעבור לפחות פעמיים ביום עם צאתנו לעבודה או ללימודים ובחזרה. כך עוברים אנשים רבים מדי יום במשך כל היום ולכן מדרגות אלה נשחקות עם הזמן וצריכות מדי פעם חידוש. הדבר חשוב מאוד לא רק מהמקום האסתטי אלא גם הבטיחותי. שחיקת המדרגות יכולה ליצור בהן סדקים או שקעים שגם אם הם מזעריים הם עלולים לגרום למעידות ופציעות. רבים בוחרים לשפץ ולהשקיע בדירתם כסף רב, פעמים רבות גם במוצרים שאינם באמת צריכים אך חידוש מדרגות, גם אם הוא חיוני מאוד, נראה להם לא הכרחי וכזה שאפשר לדחות עוד ועוד. אל תגיעו למצב שחדר המדרגות מוזנח ואף מהווה סכנה בטיחותית. יאיר כהן, מומחה בליטוש וחידוש חדר מדרגות יהפוך גם את שלכם למקום נעים, אסתטי ובטיחותי.

  מה כולל התהליך?

  אמנם התהליך מתקשר יותר לחדרי מדרגות אך היום ישנם בתים רבים עם יותר מקומה אחת כך שעבורם הפרויקט יכול להיות רלוונטי גם לדירתם הפרטית. הפרויקט כולל מספר שלבים. תחילה יש לנקות היטב את המדרגות. לא מדובר כמובן על שטיפה עם דלי וסמרטוט אלא באמצעות מכשור מתקדם שיסיר כל כתם וכל לכלוך שנדבק. לאחר מכן יתבצע מילוי חורים ושקעים בעזרת דבק מיוחד שלא יראה לאחר שיתייבש. חידוש חדר מדרגות נועד לתת למדרגות מראה חדש וזאת באמצעות ליטוש עם דיסק מים או דיסק יהלום. השלבים האחרונים בתהליך הם פוליש, מריחת שכבת סילר נגד החלקה ומילוי רווחים בין מרצפות והפנלים ברובה.

  חידוש מדרגות רק עם מומחים בתחום

  כאמור, זה לא פרויקט שלא תלכו עליו לעיתים קרובות ולכן הוא צריך להתבצע באופן מושלם. בחרו חברה מומחית בתחום אשר מבצעת פרויקטים מסוג זה כבר זמן רב, התמודדה עם מדרגות במצב לא טוב והצליחה מלחדש אותן באופן מושלם. יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש היא חברה ותיקה ובעלת ניסיון רב בתחום אשר דואגת להתעדכן בכל החידושים שישנם ומצטיידת במכשור החדיש ביותר כדי להשיג מתוצאה מצוינת במהירות מקסימלית. החברה קיימת כבר משנת 2000 ומאחוריה משלל פרויקטים בתחום כולל ליטוש ופוליש.

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   JS: