לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מה שלבי העבודה של ליטוש מדרגות?

  גרמי מדרגות ישנם בד"כ במקומות ציבוריים כמו חדרי מדרגות בבתי מגורים, מוסדות וחברות. כיוון שהן נמצאות באזור ציבורי, דורכים עליהן אנשים רבים במשך היום  כך שלאחר מספר שנים השחיקה כבר ניכרת בהן. כמה פעמים נכנסתם לחדר מדרגות והבחנתם במדרגות שחוקות שאיבדו את הברק? ליטוש יוכל להחזיר למדרגות את הברק והמראה החלק, וזאת מבלי לבצע שיפוץ כולל של חדר המדרגות והחלפה שלהן. אמנם ליטוש מדרגות זו השקעה אך היא משתלמת ועדיין נמוכה יותר משיפוץ כולל והחלפת המדרגות בחדשות. יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש היא חברה המתמחה בליטוש וחידוש מדרגות וריצוף בכלל ועבודתה נעשית בצורה יסודית שמחזיקה שנים.

  מה שלבי העבודה של ליטוש מדרגות?

  לפני שמתחילים את הליטוש עצמו מבצעים גריסה ראשונית של המדרגות- הסרת שכבה חיצונית דקה. לאחר מכן חשוב לנקות היטב את המדרגות והדבר נעשה בעזרת מכונת ניקוי חזקה שתסיר לכלוך ואבק. בהמשך ממלאים חורים, פגמים וסדקים בחומר מילוי המותאם למדרגות גם מבחינת הגוון כך שלאחר ההתייבשות הוא לא יראה. לאחר שהדבק מתייבש נעשה ליטוש מדרגות בשיטה הרטובה שאינה יוצרת אבק. כדי למנוע אבק משתמשים בדיסק מים ובדסקיות יהלום כשישנן עוצמות ליטוש שונות, מגסה ועד עדינה מאוד לליטוש סופי ולקבלת ברק. את עבודת הליטוש סוגרים עם פוליש שמעניק למדרגות מראה נקי וחדש ומריחת סילר, חומר איטום שימנע הצטברות לכלוך וכתמים וגם שומר מפני שריטות. הסילר גם מונע החלקה.

  איך לבחור חברה לביצוע העבודה?

  כמו בעבודות שונות בתחום הבניה והשיפוצים, ישנם לא מעט כאלה הקוראים לעצמם בעלי מקצוע אך למעשה הם ניגשים לעבודה כשאין להם הכשרה ורישיון לעסוק בתחום. גם לביצוע העבודה נדרש ידע בתחום, ניסיון והמכשור המתאים לקבלת תוצאות מעולות שגם ישמרו לאורך זמן. יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש היא חברה מוכרת ובעלת מוניטין אשר מאחוריה פרויקטים רבים של ליטוש ריצוף במצבים שונים, החל מריצוף אבן חדש הדורש ליטוש לאחר עבודת הריצוף ועד ריצוף או מדרגות שחוקים ומלאי פגמים. החברה עובדת עם הציוד החדיש ביותר שישנו המאפשר התאמה מלאה של עוצמת המכשיר למידת הליטוש הנדרשת.

  לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   נשפך לי לימון על השיש ויצר כתם לבן מה עושים?

   הלימון הינו חומצי ומאכל את השיש , הכתם הלבן זה השיש כאשר אינו מלוטש וליטוש יחזיר לו את הצבע המקורי, אם הבעייה היא נקודתית ניתן לפתור אותה ע"י ליטוש מקומי בנייר 220 לאבן, אם הבעייה היא בשטח גדול יותר יש לבצע חידוש ליטוש, וסילר.

   מה ההבדל בין ליטוש לפוליש קריסטל?

   ליטוש אבן הינה פעולה של עיבוד האבן בליטוש למעשה מורידים שכבה ומעבדים את האבן ובזאת מסירים את השריטות והמפגעים הקיימים באבן ונראים לעין כמו כן בליטוש מקבלים משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גובה בין האריחים כאשר הקריסטל הוא השלב האחרון בליטוש, לעומת ביצוע קריסטל בלבד שלמעשה מבריק את המשטח כמות שהוא ולא מסיר שריטות ומפגעים.

   יש לי רצפת שיש בבית וכל דבר שנשפך לי נספג ועושה כתם ברצפה מה לעשות?

   בכל רצפת אבן או שיש בין אם עברה ליטוש ובין אם לא, יש לבצע איטום (סילר) ולחדש אותו אחת לשנה – שנתיים וזאת בכדי למנוע ספיגה של נוזלים ולמנוע בזאת כתמים. יש לציין כי גם ברצפה שעברה סילר, הדבר אינו מגן באופן מוחלט ויש לשמור ובמידה ונשפך איזה שהוא נוזל על הרצפה יש להשתדל לנקותו מהר ככל האפשר.

   מבחינת סוגי סילר, יש לדעת כי קיימים סוגי סילר לחוץ ולפנים גם משטחים חיצוניים צריכים לקבל איטום ע"י סילר היות ששמש וגשם גם פוגעים באבן.

   האם ניתן ללטש ריצוף בלטות ישנות?

   בוודאי שאפשר ללטש בלטות רגילות והתוצאה אפילו מדהימה משטח אחד מבריק ויפה, בלטה היא חומר שמגיב טוב מאוד לליטוש ופוליש.

   יש לי שיש בן 10 שנים ויש מקומות שהדבק יצא ונוצרו חורים. האם אני צריך להמתין לשיפוץ כללי בכדי ללטש או שישנה דרך אחרת?

   האבק בזמן הליטוש נגרם כתוצאה מחירוץ המישקים (פוגות) כל שאר הליטוש מתבצע ע"י מכונות עם מים וללא אבק כלל (כולל דיסקים העובדים על מים), את נושא החירוץ ניתן לפתור ע"י פתיחת המישקים עם שואב הצמוד לדיסק בזמן החירוץ ואז למנוע 90 אחוז המאבק ולבצעבכל זאת עבודה יסודית, ישנה גם דרך ללא אבק כלל וזאת ע"י תיקוני דבק נקודתיים וליטוש ללא חירוץ, זו עבודה קשה בהרבה אולם בהחלט אפשרית.

   מה ההבדל בין ליטוש מבריק לבין ליטוש מט משי מבחינת האיכות?

   אין שום הבדל מבחינה איכותית, הכל עניין של טעם. מבחינת התחזוקה המראה המבריק מעט יותר קל לתחזוקה אך הדבר אינו צריך להוות גורם לבחירה בין הגימורים.

   לאחר שטיפה הרצפה שלי נראית מצויין וכמה שעות לאחר מכן מתחילים להופיע כתמים שנראים כמו "עננים" וחוסר ברק מה הסיבה?

   בד"כ, הדבר מראה על רטיבות באבן או בחול מתחת לריצוף או רטיבות על פני האבן. יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן.

   כמו כן, במידה והמצב קשה מאוד יש לבצע ייבוש מכני ע"י יבשנים או ע"י פתיחת אריחים בכמה מוקדים בבית ולאחר מכן ריצוף מחדש וליטוש מקומי או מלא.

   הופיעו לי כתמים חומים על פני הריצוף (כמו חלודה) מה לעשות?

   יש לבצע טיפול ע"י חומר מסיר כתמים אשר מניחים על הרצפה ומכסים בניילון ל-24 שעות ולאחר מכן הברקה או סילר.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   JS: